Kalite Cam Balkon

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda:

Hem Üretim alanında hem de tüketici boyutunda vazgeçilmez bir unsurdur KALİTE. Vazgeçilmez olmanın neredeyse birinci kuralıdır KALİTE. Bir ürün veya hizmet ararken ekonomik olması kadar aradığımız bir önemli niteliktir KALİTE. Hizmet ve ürün Kaliteli ise üreticiyi de tüketiciyi de üzmez. Emek ve Para ziyan olmaz. Kalite Pişmanlık yaratmaz.

Kalite Cam Balkon markası İşte bu duygularla, kayıtsız şartsız KALİTE üretmek amacıyla 2004 yılında Murat KALAYCI tarafından kurulmuştur.

Kaliteyi oluşturmanın birinci kuralı; kaliteli ham madde ile kaliteli işçiliği birleştiren firmamız Kalite Cam Balkon, Makine ve ekipman olarak da günümüzün en son cihaz ve teknolojilerini kullanmakta, aynı zamanda bölgenin toptan ürün tedarikçisi konumunda da görevini sorunsuzca yerine getirmektedir.

Kalite Cam Balkon


Halen, Kupa 3 Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Orion Isıcamlı Balkon, Pvc Kapı Pencere Sistemleri, Kepenk ve Panjur Sistemleri, Garaj Kapısı Sistemleri, Duşakabin Sistemleri, Alüminyum Korkuluk ve Pvc Asma Tavan Sistemlerinin üretim ve montajını yapmaktadır.

Kalite Cam Balkon

Firmamız, kaliteli ürün, sorunsuz teknik destek ve uygulamaları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup, bunun yanı sıra AR-GE çalışmaları ile de sektöründeki konumunu güçlendirmekte ve sürekli yeni ürünlerin geliştirilmesi ile, hem değerli müşterilerinin artan ihtiyaçlarına cevap vermekte hem de sektöründe yeniliklere öncülük etmektedir.

Kaliteden taviz vermeyen, güler yüzlü, konusunda uzman kadrosu, ürün çeşitliliği ile müşteri memnuniyetini esas alan Kalite Cam Balkon, üstün hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

Temel ilke ve vazgeçilmez değerleri; "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" olarak belirlenmiştir.

Kalite Cam Balkon

Firmamız ile ilgili görüş, öneri ve yorumlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.