Kayseri Alüminyum Korkuluk Sistemleri

ALÜMİNYUM KORKULUK SİSTEMLERİ
Kayseri Alüminyum Korkuluk Sistemleri, Balkonlara , merdivenlere,havuz kenarlarına ve inşaatların birçok bölümüne emniyeti ve hoş görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona korkuluk sistemi denir.

Ev, İşyeri ve otel gibi pek çok yapıda ihtiyaç duyulan paslanmaz çelik ve alüminyum korkuluk sistemleri Firmamız "Kalite Cam Balkon" tarafından sorunsuz, kaliteli ve en ekonomik biçimde uygulamaktadır.

Alüminyum malzeme : Paslanmayan, güneş ışınlarından etkilenmeyen, her iklimde kullanılabilen, boya gerektirmeyen, sonsuz ömürlü, hafif ama mukavemetli, ayrıca geri dönüşüm imkanı ile çevre dostu bir malzemedir. Yapıya kaliteli ve şık bir görüntü kazandırmaktadır.

Alüminyum korkuluklar dekoratiftir ve bakım istemez. Isı yalıtımında terleme yapmaz. Boya gerektirmeyen özellikleri ile kullanım ömrü yoktur. Pas tutmayan ve çürümeyen Alüminyum korkulukları her mevsimde ve her iklimde sorunsuzca kullanabilirsiniz. Alüminyum korkuluklar güneş ışınlarından ve mevsim değişikliklerinden etkilenmez.

Alüminyum korkuluk çelikten çok daha hafiftir ve çelikten daha dayanıklıdır. Kolay şekillendirilebilmesi sayesinde eşsiz tasarım seçenekleri sunmaktadır. Hem estetik açıdan hem de yapısal özellikleriyle yapılara değer katan bir elemandır. Çevre dostudur, geri dönüşüm olanağı vardır.

Alüminyum Korkuluğun Avantajları:

Alüminyum Korkuluk, Korozyona yüksek dayanıklılık gösterir, paslanma oluşturmaz.
Alüminyum Korkuluk, Sağlam ve hafiftir.
Alüminyum Korkuluk, Kullanım kolaylığı ve uygulama çeşitlerindeki seçeneklerle her yapıya uygunluk sağlar.
Alüminyum Korkuluk, Teras, balkon, havuz kenarları ve merdiven gibi alanlarda kullanılır. Yapılarınıza görsellik ve estetik katarak değer kazanmasını sağlar.
Alüminyum Korkuluk, İç ve dış mekanlarınızda rahatlıkla uygulanır. Yapılarınıza yük getirmez.


Kayseri Alüminyum Korkuluk Sistemleri, Geri dönüşüm özelliği ile doğa dostu olması, iç ve dış mekânlarda rahatça kullanılabilir olması ile yapılara aşırı yük yüklememesi, merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi alanlarda kullanılması, kullanılan mekânlara estetik ve uzun ömürlülük sağlaması ile yapılarınızın değerini arttırır.

Kayseri Alüminyum Korkuluk Sistemleri

Ürünlerimiz tüm üretim sürecinde, gereken kalite kontrol aşamalarından geçerek sizlere sorunsuz bir şekilde sunulmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutan firmamız

Kalite Cam Balkon

daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Detaylı bilgi ve Keşif talebi için lütfen iletişime geçiniz.