Kayseri Garaj Kapısı Sistemleri

GARAJ KAPISI SİSTEMLERİ
Kayseri Garaj Kapısı Sistemleri, Garaj Kapıları, her türlü doğa koşulundan araçlarınızı korurken aynı zamanda hırsızlara karşı da güvenliği sağlar. Garaj kapıları müstakil binalarda olduğu gibi bina ve sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen sistemlerin başında gelir.

Dekoratif garaj kapılarının panelleri parmak sıkıştırma korumalı gövde yapısına sahip dekoratif göbekli panellerden oluşur ve isteğe göre paneller üzerine oluklu olabilir ve/veya çift cidarlı dekoratif pencere uygulanabilir.

Kayseri Garaj Kapısı Sistemleri, Ekonomik, sağlam ve güvenilir garaj kapılarıdır. Sizlere geniş bir ürün yelpazesi ile sunulmaktadır. Büyük ve küçük kapılar için farklı uygulamalar yapılabilmektedir.

Üstün güvenlik önlemleri ve farklı kilit sistemleriyle davetsiz misafirleri dışarıda tutar. Kapılarımız ısı yalıtımının yanı sıra sert rüzgarların savurabileceği nesnelere karşı da dayanıklıdır.

Düşme emniyeti, sıkıştırmaya karşı geliştirilmiş önlemleriyle kapılarımızın kullanımı son derece güvenlidir. Güvenlik sistemlerimiz Avrupa normlarına uygundur ve sertifikalandırılmıştır.

Dekoratif garaj kapılarında pencereler garaja ışık girişini sağlayacağı gibi kapıya şık bir görünüm kazandırır. Dekoratif garaj kapıları tavan yüksekliği ile kapı geçiş yüksekliği arasındaki mesafe en uygun şekilde kullanılarak panellere bağlanan makaraların ray içinde kayarak hareketi sağlanır.

Kayseri Garaj Kapısı Sistemleri Özellikleri

  • Her türlü kapı ölçülerine göre imal edilebilir.
  • Uzaktan kumanda ,anahtarlı , loop dedektör ve tüm otomasyon sistemlerine uyumludur.
  • Pnömatik güvenlik sistemi sayesinde , kapı kapanırken bir engelle karşılaştığında, durur ve kapı açılmaya başlar.
  • Panellerin kalınlığı 4 cm ve arası poliüretan dolguludur. Bu sayede mükemmel bir izolasyon sağlar.
  • Elektrik kesintilerinde el ile rahatlıkla açılır.
  • Sessiz ve yoğun kullanıma uygundur.

garaj kapısı sistemleri, garaj kapıları modelleri, kayseri garaj kapısı, kayseri garaj kapısı fiyatları, otomatik garaj kapısı fiyatları kayseri, kayseri otomatik kapı sistemleri kocasinan kayseri, otomatik garaj kapısı fiyatları kayseri, pvc garaj kapıları, kalite cam balkon garaj kapısı sistemleri, kalite cam balkon pvc garaj kapısı modelleri

Detaylı bilgi ve Keşif talebi için lütfen iletişime geçiniz.